طاقه های اسپان

این محصول از گرماژ 25 تا 120 گرم موجود می باشد. عرض 160 بوده و در رنگ های مختلف می باشد.این امکان وجود دارد که با دستگاه های برش عرض طاقه های اسپان کمتر شود.موجودی آن بسته به موجودی انبار و کارخانه دارد.فروش این نوع محصول متری می باشد.و هرچه گرماژ آن پایین تر باشد متراژ آن بالاتر می شود.

موارد استفاده پارچه های اسپان عبارتند از: 
الف) مصارف پزشکی و بهداشتی دستمال خیس و بهداشتی، لباس اتاق عمل و جراحی، زیرانداز، روانداز و لباس بیمار، کلاه و ماسک، لباس یک‌بار مصرف، روکش کفش و تجهیزات، ساک وسایل، رویه‌ی بهداشتی پوشک و نوار بهداشتی، لایه‌ی هیدروفیل.
ب) مصارف کشاورزی بسته‌بندی کود، محصولات و انواع مرکبات، پوشش گلخانه، آبیاری و جلوگیری از مصرف زیاد آب، جلوگیری از سرمازدگی زمین و محصولات، پوشش زمین‌های زراعی، پرورش قارچ، دامداری و مرغداری.
پ) مصارف صنایع اتومبیل‌سازی تزیینات داخلی خودرو، کاور و چادر، خطوط رنگ، صداگیری.
ت) صنعت راه و ساختمان دیوار کاذب، قالب‌بندی، تثبیت خاک و راه‌سازی، لوله‌گذاری به عنوان شانه، روکش ساختمان‌های نیمه‌ساخته، دکوراسیون.
ث) صافی‌های صنعت فیلترهای صنعتی، فیلترهای دقیق مانند HEPA، فیلتر مایعات مانند صنایع نوشابه‌سازی، صنایع شیر و دامداری.
ج) صنایع بسته‌بندی و کاور بسته‌بندی مواد غذایی، میوه، برنج، حبوبات، چای، کیف، کفش و اسکناس، ساک تبلیغاتی، صحافی، کاور کت و شلوار، روکش مبل، لوازم خانگی، ماشین‌آلات، کامپیوتر و لوازم جانبی، جلد سی‌دی و روکش سر رسید و کتاب.چ) محیط زیست رفع آلودگی نفتی در دریاها، محافظت فیزیکی، زیرانداز قفس کبوتران و حیوانات خانگی.
ه) موارد متفرقه تولید انواع تشک، بالش و لحاف، صنایع تولید فلزات برای فیلتر، تراشکاری، قاب‌سازی عکس، تابلو فرش، دستمال‌های صنعتی و خانگی، تولید چادرهای صنعتی، تولید کیسه‌ی جارو برقی، ست رومیزی، آستر لباس، زیرانداز بشقاب و سینی، صنایع لمینت، جاجیم لمینت شده برای کیف و کفش، صنایع نظامی، تولید کیف و کفش و غیره.