سوالاتی درباره کیسه پارچه ای و چاپ

ساک دستی پارچه ای با ساک دستی سوزنی چه تفاوتی دارد؟

ساک دستی پارچه ای تنوع زیاد و در جنس های مختلفی تولید می شود که از انواع آن میتوان به ساک دستی سوزنی، ساک دستی متقال، ساک دستی برزنتی اشاره کرد.تفاوت آن ها در جنس به کار برده شده می باشد و همچنین دوخت استفاده شده در کیسه پارچه ای که کیسه های سوزنی هم به صورت دوختی و هم به صورت پرسی می باشند و در عوض کیسه های متقال و برزنت و کاور فقط به صورت دستی و با توسط خیاط دوخته می شود.


هزینه ساک پارچه ای آماده به چه صورت است ؟

ساک دستی پارچه ای آماده از آنجایی که در بسته های 50 عددی عرضه می شود، قیمت بالاتری نسبت به سفارش تیراژ 1000 عددی و بالا تر دارد.هر چقدر تعداد کیسه های پارچه ای بیشتر باشد به طبع قیمت آن کاهش پیدا می کند. ساک دستی پارچه‌ای اغلب در سایزهای مختلف و در گرماژهای مختلف (60 یا 90) تولید می شود. ساک دستی 90 گرم به دلیل ضخامت بیشتر از 60 گرم گرانتر است و سایزهای کوچکتر قیمت ارزانتری نسبت به سایزهای بزرگتر دارند. قیمت ساک دستی سوزنی از ساک دستی متقال ارزانتر، و ساک دستی متقال از ساک دستی برزنتی ارزانتر است. کیسه های پارچه ای دوختی به دلیل دوخت دستی گران تر از کیسه های پارچه ای سوزنی می باشند.


چه قابلیت هایی را بر روی ساک دستی سوزنی می توان اضافه کرد؟

میتوان برای سفارشی کردن ساک دستی سوزنی از بغل کاست و کف و از دسته بندی استفاده کرد. که این ویژگی ها بر قیمت کیسه های پارچه ای تاثیر می گذارد.


ارسال ساک پارچه ای آماده چقدر زمان می برد؟

قبل از سفارش ابتدا از موجودی آن ساک دستی آگاهی پیدا کنید ، در صورت موجود بودن کار در تهران حداکثر 1 ساعته و برای شهرستان با باربری یا تیپاکس یا پست همان روز بعد از واریز، برای شما بسته بندی و ارسال خواهد شد.


حداقل سفارش ساک پارچه ای آماده چقدر است ؟

حداقل سفارش ساک پارچه ای آماده (موجود) 50 عدد است .


ساک پارچه ای چقدر وزن را تحمل می کنند؟

اغلب ساک دستی های پارچه ای نسبت به گراماژ خود(60 گرم و 90 گرم) میتوانند وزنی حداقل 3 کیلو و یا بیشتر را تحمل می کنند.

ساک پارچه ای در چه گرماژی تولید می شود؟

ساک دستی پارچه ای در گرماژ 60 گرم و 90 گرم تولید می شود.


جنس ساک پارچه ای آماده از چیست ؟

همانطور که گفته شد، جنس ساک دستی پارچه ای از پارچه اسپان باند است.


ارزانترین ساک دستی سوزنی چه ویژگی و قیمتی دارد؟

ارزانترین ساک دستی سوزنی، کوچک ترین سایز به صورت فلت(ته ساده موزی) 15 در 20 است که در گرماژ 60 گرمی تولید می شود.

چاپ روی ساک پارچه ای چقدر زمان می برد؟

اغلب چاپ روی ساک دستی پارچه ای آماده 7 روز کاری زمان می برد.چاپ بر روی کیسه پارچه ای سفارشی نیزهمراه با زمان تولید حدودا 12 الی 14 روزه آماده می شود. 


هزینه چاپ روی ساک پارچه ای آماده چقدر است ؟

هزینه چاپ روی ساک دستی متغیر است. هزینه چاپ طلایی نقره ای یا فلور 50 یا 100 تومن گران تر از سایر رنگ چاپ می باشد.هر یک رنگ یک رو ، یک ضرب چاپ حساب می شود.


چاپ روی ساک پارچه ای چگونه است ؟

چاپ روی ساک پارچه ای آماده بصورت سیلک(دستی)، چاپ مشکی ، طلایی و نقره ای و هر رنگ دیگر بنا به سفارش مشتری انجام می شود.

امکان چاپ تا چند رنگ وجود دارد؟ و چاپ به چه صورت می باشد؟

چاپ روی کیسه پارچه ای از یک رنگ گرفته تا چند رنگ امکان پذیر می باشد.به طورمثال اگر چاپ کیسه پارچه ای چند رنگ باشد، رنگ اول در همه کیسه های پارچه ای چاپ خورده و پس از خشک شدن، رنگ دوم نیزبر روی کیسه های پارچه ای چاپ می شود. به همین منوال طرح مورد نظر هر چند رنگ باشد چاپ انجام می شود.در خصوص دو رو بودن چاپ هم به همین صورت است که اول یک روی کار سپس پس از خشک شدن، روی دیگر آن چاپ می خورد.


team

تاثیر بگ پارچه ای و چاپ درکسب وکار

ویژگی و کاربرد ساک پارچه ای همراه با چاپ،ساک دستی مناسب برای همه اقشار،تنوع در رنگ ها،تفاوت های بگ سوزنی و کاغذی و دوختی، چگونگی پیدایش و تکامل چاپ اسکرین
team

سوالاتی درباره کیسه پارچه ای و چاپ

ویژگی و جزئیات کیسه پارچه ای، تفاوت کیسه های پرسی سوزنی با کیسه های پارچه ای دوختی، چاپ کیسه پارچه ای از یک رنگ گرفته تا چند رنگ، طریقه ارسال باربه تهران و شهرستان
team

آشنایی با اسپان ، پلاستیک ، چاپ

توضیحات جامع در رابطه با چگونگی عرضه کالا و نحوه سفارش طاقه اسپان ،کیسه های پرسی و دوختی پارچه ای ،نایلون و نایلکس ،ترس ،پاکت کرافت ،چاپ دستی ،چاپ دستگاهی ،کالیته رنگ
team

تاثیر ساک پارچه ای بر محیط زیست

ساک پارچه ای سوزنی جایگزین مناسب برای کیسه های پلاستیکی، ضرر فراوان کیسه های پلاستیکی برمحیط زیست، بازیافت پلاستیک معضل جهانی، اجبار نهادینه شدن جداسازی زباله